Co Tě čeká

“V první řadě se k nám musí dostat Váš životopis, na který se snažíme dát do 2 týdnů zpětnou vazbu. Pokud se rozhodneme vás pozvat, proběhne první osobní kolo výběrového řízení, které vede personalistka, seznámíte se na něm s potencionálním nadřízeným i obsahem pozice. Pokud je na obou stranách vše v pořádku, probíhá 2. kolo, které je mnohdy více odborné, spojené s testy apod. Na všech pohovorech prověřujeme jazykové znalosti a výjimkou nejsou ani telekonference s manažery ze zahraničí.”

Hanka Šilhanová Stručovská
personalistka

“Každý uchazeč o práci by určitě neměl podcenit přípravu. Základem je přijít včas na pohovor ve vhodném oblečení (oblek není nutný, ale tričko a roztrhané džíny nepůsobí nejlépe). Dalším předpokladem úspěchu je příprava informací o společnosti MANN+HUMMEL (původ a velikost firmy, informace o produktu a pobočkách v České republice, apod.). Pečlivé nastudování pracovní náplně a předem připravené dotazy k firmě a pozici jsou signálem vysoké motivace a zájmu.”

Radka Břečková
personalistka

“Ve firmě MANN+HUMMEL klademe velký důraz na rozvoj svých zaměstnanců, kteří mají prostor pro zdokonalení se v odborných i sociálních dovednostech. Dále také podporujeme studium cizích jazyků. Probíhají zde i dlouhodobé rozvojové programy pro manažery a talent program pro vybrané zaměstnance.”

Hana Hartlová
personalistka

“Našim zaměstnancům poskytujeme flexibilní formy práce (pružná pracovní doba, zkrácené úvazky, home office) a umožňujeme jim tak zachovat vyvážený poměr mezi pracovním a osobním životem. I díky tomu se nám daří udržet a motivovat kvalitní pracovníky a zefektivnit jejich pracovní výkony.”

Lenka Bláhová
personalistka