Jsme centrum sdílených služeb a s pomocí více než 400 zaměstnanců dodáváme z Nové Vsi na Třebíčsku a z Brna kvalitní služby a řešení do celého světa MANN+HUMMEL. Díky více než 10leté zkušenosti patříme k nejrozšířenějším centrům v sektoru sdílených služeb ve střední Evropě.
Rozvineme Váš potenciál a nabídneme Vám široké možnosti osobního rozvoje i dalšího kariérního růstu.

Hledáte změnu či novou výzvu? My hledáme nové talenty! Přidejte se k nám i Vy!

FINANČNÍ ÚČETNÍ PRO HLAVNÍ KNIHU (MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU)

Náplň práce:

– Příprava finančních výkazů, evidence odpisů, cash flow, evidence pohledávek a závazků, splátkové kalendáře
– Vedení účetnictví dle MANN+HUMMEL účetních postupů
– Správa ročních a měsíčních uzávěrkových operací
– Kalkulace časového rozlišení nástrojů
– Odsouhlasení IC transakcí s ostatními pobočkami koncernu MANN+HUMMEL
– Zakládání karet majetku, aktivace majetku, kontrola a účtování vyřazení majetku, měsíční činnosti spojené se závěrkou
– Příprava dat pro účetní a daňové audity
– Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání

Obecné požadavky:

– Praxe v oblasti účetnictví min. 2 roky
– Zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů
– Dobrá znalost SAP a MS Office
– Aktivní znalost anglického jazyka (další světový jazyk výhodou)
– VŠ/ SŠ ekonomického směru
– Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti
– Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

– Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
– Péči o osobní a profesní rozvoj
– Příjemný kolektiv
– Každodenní využívání znalostí cizích jazyků

Benefity:

– 6 týdnů dovolené
– Flexibilní pracovní doba + možnost home office
– 13. mzda navíc v rámci roku
– Stravenky (Brno)/dotované stravování v areálu firmy (Nová Ves)
– 1 100,-- čistého měsíčně na Vaše volnočasové aktivity
– Relaxační zóna (Brno) / workout zóna (Nová Ves)

Těšíme se na Vaši žádost!

Pokud Vás pozice zaujala, prosím pošlete se svou žádostí strukturovaný životopis. Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Královo Pole, Nová Ves

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, práce převážně z domova, možnost si napracovat hodiny, dovolená více než 5 týdnů, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MANN + HUMMEL

Kontakt

Vítězslav Řešátko
Technická 15
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika