MANN+HUMMEL – přední výrobce filtrační techniky pro automobilový a strojírenský průmysl.

V ČR zastupují koncern MANN+HUMMEL tři pobočky se sídlem v Nové Vsi na Třebíčsku s detašovaným pracovištěm v Brně a výrobní společností v Uherském Brodě. V Nové Vsi se vyrábějí kapalinové filtry pro automobilový průmysl, vzduchové filtry pro automobilový a strojní průmysl a filtrační vložky pro nezávislý trh s náhradními díly vlastní značky. V Brně provozuje společnost MANN+HUMMEL vývojovou a konstrukční kancelář. Vlastní značka MANN-FILTER je nejsilnější zahraniční značkou filtrů v České republice a na Slovensku. MANN+HUMMEL (CZ) v Nové Vsi vyrábí přibližně 20 milionů filtrů ročně a zajišťuje odbyt výrobků na MANN-FILTER regionálních trzích. V ČR zaměstnává MANN+HUMMEL přes 1200 zaměstnanců a v roce 2008 získal prestižní cenu Zaměstnavatel regionu Vysočina.

IT PROJECT MANAGEMENT SUPPORT

Your Challenges:

– Support multi project management / PMO (Project Management Office) for IT application projects (tracking and monitoring, project information maintenance, support resource planning, project budget controlling, creation of project portfolio reports, preparation of project review meetings)
– Project management environment (operational IT project management, project management methodology and tools implementation, quality and risk management of IT project, project preparation and planning, continuous improvement)
– Collaboration of corporate process support departments with IT Service Centers CZ and IN

Requirements:

– Prior experience in project management area
– Good communication, presentation and negotiating skills
– Fluency in English (min B2)
– Understanding of customer’s expectations and goals
– Responsible and well organized with proactive approach
– Focused on reaching goals, motivating, willing to travel, flexible
– Strong collaboration skills, able to work independently in virtual team

Nabízíme:

Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
Péči o osobní a profesní rozvoj
Příjemný kolektiv
Každodenní využívání znalostí cizích jazyků

Benefits:

– 6 weeks of vacation
– Flexible working hours + home office
– 1 extra salary per year
– luncheons
– 1 100 CZK in netto per month for your hobbies
– 3 500 CZK per year for public transport
– Relax zone in the office

Těšíme se na Vaši žádost!

K žádosti přiložte Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ s průvodním dopisem. Vaše materiály budou považovány za důvěrné. Zpětnou vazbu očekávejte do měsíce.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Technická 2851/15, 616 00  Brno-Královo Pole, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, 13. plat, práce převážně z domova, možnost si napracovat hodiny, dovolená více než 5 týdnů, zahraniční pracovní cesty, možnost studijního volna, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MANN + HUMMEL

 

Kontakt

MANN + HUMMEL
Vítězslav Řešátko
Technická 15
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika