MANN+HUMMEL – přední výrobce filtrační techniky pro automobilový a strojírenský průmysl.

V ČR zastupují koncern MANN+HUMMEL tři pobočky se sídlem v Nové Vsi na Třebíčsku s detašovaným pracovištěm v Brně a výrobní společností v Uherském Brodě. V Nové Vsi se vyrábějí kapalinové filtry pro automobilový průmysl, vzduchové filtry pro automobilový a strojní průmysl a filtrační vložky pro nezávislý trh s náhradními díly vlastní značky. V Brně provozuje společnost MANN+HUMMEL vývojovou a konstrukční kancelář. Vlastní značka MANN-FILTER je nejsilnější zahraniční značkou filtrů v České republice a na Slovensku. MANN+HUMMEL (CZ) v Nové Vsi vyrábí přibližně 20 milionů filtrů ročně a zajišťuje odbyt výrobků na MANN-FILTER regionálních trzích. V ČR zaměstnává MANN+HUMMEL přes 1200 zaměstnanců a v roce 2008 získal prestižní cenu Zaměstnavatel regionu Vysočina.

AP ANALYST – EN+GER

Náplň práce:

• Zpracování změn v oblasti kmenových dat dodavatele
• Verifikace bankovních údajů dodavatele
• Komunikace s německy/anglicky hovořícími partnery a dodavateli
• Zpracování upomínek neuhrazených, popř. nezaúčtovaných faktur
• Další činnosti v účetním oddělení servisního centra

Obecné požadavky:

• Znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové problematice výhodou
• Velmi dobrá znalost německého jazyka (min. B1), dobrá znalost anglického jazyka (min. B1)
• Znalost MS Office, SAP výhodou
• SŠ/VŠ ekonomického směru výhodou, vhodné i pro absolventy či studenty posledního ročníku studia
• Časová flexibilita a ochota cestovat (občasné cesty do zahraničí)
• Dobré komunikační schopnosti
• ŘP skup. B

Benefity:

• 6 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba + možnost home office
• 13. mzda navíc v rámci roku
• Podpora penzijního nebo životního pojištění
• Stravenky (Brno) / Dotované stravování v areálu firmy (Nová Ves)
• 1 100,-- čistého měsíčně na Vaše volnočasové aktivity
• Relaxační zóna (Brno) / Workout zóna (Nová Ves)

Těšíme se na Vás!

Pokud Vás pozice zaujala, prosím pošlete se svou žádostí strukturovaný životopis. Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Královo Pole, Nová Ves

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

MANN + HUMMEL

Kontakt

Vítězslav Řešátko
Technická 15
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika