Jsme centrum sdílených služeb a s pomocí více než 400 zaměstnanců dodáváme z Nové Vsi na Třebíčsku a z Brna kvalitní služby a řešení do celého světa MANN+HUMMEL. Díky více než 10leté zkušenosti patříme k nejrozšířenějším centrům v sektoru sdílených služeb ve střední Evropě.
Rozvineme Váš potenciál a nabídneme Vám široké možnosti osobního rozvoje i dalšího kariérního růstu.

Hledáte změnu či novou výzvu? My hledáme nové talenty! Přidejte se k nám i Vy!

VEDOUCÍ TÝMU

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za koordinaci procesů, projektů a úkolů v rámci svěřeného týmu a jejich následná realizace v rámci MANN+HUMMEL
  • Zodpovědnost za svěřený tým (motivace, pravidelné schůzky, hodnocení, rozvoj) v oblasti vzdělávání
  • Management v oblasti HR KPI a pravidelné hodnocení výkonnosti členů týmu
  • Zodpovědnost za operativu v rámci svěřeného týmu, zajištění kvality a včasnosti procesů směrem k zákazníkům, vhodné alokování kapacity v rámci týmu a zajištění zástupnosti, včasné řešení a eskalace problémů
  • Pravidelné hodnocení a zlepšování business procesů, kontinuální práce na standardizaci a efektivitě
  • Koordinace tranzic za HR Services stranu
  • Zodpovědnosti za řešení eskalovaných problémů, případně jejich komunikace a posunutí dále
  • Podpora členů týmu v operativně v rámci svěřených HR procesů dle potřeby

Obecné požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Profesionální znalost anglického jazyka – schopnost komunikovat v mezinárodním prostředí
  • MS Office
  • Zkušenosti v oblasti HR / financí
  • Zkušenost s vedením týmu a / nebo s projektovým management (vedení projektů)
  • Vůdčí schopnosti, vyjednávací schopnosti, zákaznický přístup, dobrý time-management, proaktivní přístup, flexibilita
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, organizační schopnosti, analytické myšlení, zodpovědný přístup, týmový hráč

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
  • Péči o osobní a profesní rozvoj
  • Příjemný kolektiv
  • Každodenní využívání znalostí cizích jazyků

Benefity:

  • 13. mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • 1.100,- měsíčně do Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

Těšíme se na Vás!

Pokud Vás pozice zaujala, prosím pošlete se svou žádostí strukturovaný životopis. Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

66, 675 21  Nová Ves-Nová Ves, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, 13. plat, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

MANN + HUMMEL

Kontakt

Zuzana Menčíková
Nová Ves 66
675 21  Okříšky
Česká republika