Co Vás čeká

“Vaše cesta do našich řad začíná zasláním životopisu. Právě na základě vyhovujícího profesního profilu se s vámi rádi setkáme na prvním kole, které vede personalista. Poznáte se také s potenciálním nadřízeným, dozvíte se detaily o pozici a práci u nás, a zodpovíme vše, co vás bude zajímat. Když pak budeme na stejné vlně, setkáme se ještě jednou. Tentokrát se více zaměříme na odborné stránky, jazykové znalosti a schopnosti komunikace s našimi manažery ze zahraničí. V průběhu obou kol od nás vždy dostanete jasnou zpětnou vazbu.”

Vítězslav Řešátko
Personalista


“Zajímavou a naplňující práci nabízíme také v případě dělnických pozic ve výrobě a logistice. Při výběrovém řízení na tyto pozice jsou pro nás zásadními aspekty zručnost a vstupní zdravotní prohlídka. Výroba probíhá ve třísměnném a nepřetržitém provozu, ve kterém zaměstnanci fungují v systému 4 dny práce – 4 dny volna. Kromě tohoto rozvržení, které umožňuje mít dostatek času také pro své koníčky, si naši lidé užívají také dotovanou hromadnou dopravu do zaměstnání, příspěvky za přesčasové směny a spoustu dalších benefitů.”

Dita Paznochtová
Personalistka


„Po úspěšném výběrovém řízení spolu projdeme ještě pár administrativních drobností. Není to nic složitého, a jakmile je budeme mít za sebou, stanete se plnohodnotným členem našich řad. Ze začátku vám se vším důležitým pomůže konkrétní kolega, kompletní fungování společnosti pak pochopíte díky propracovanému systému školení v průběhu prvních 3 měsíců. Zkrátka a jednoduše se postaráme o vaši hladkou adaptaci.“

Hana Hartlová
Personalistka


“U nás to není jen o smysluplné práci nebo o zázemí úspěšné nadnárodní společnosti. Naši zaměstnanci využívají obrovskou spoustu zajímavých benefitů. Ty se sice ještě lehce mění s ohledem na THP nebo dělnickou pozici, ale v podstatě všichni si užívají například 6 týdnů dovolené, mzdy navíc, příspěvek na penzijní připojištění, bezplatnou zdravotní péči, firemní školku a spoustu firemních společenských akcí. O naše zaměstnance se jednoduše skvěle staráme.”

Zuzana Menčíková
Personalistka

Nastavení cookies